Blog
Bestsellery
Skrzynia NO WASTE
Skrzynia NO WASTE
71,94 zł 35,00 zł
Bio Owocowe Różdżki Smaku
Bio Owocowe Różdżki Smaku
14,99 zł
szt.
Bio Kulka Jaglano-Orkiszowa
Bio Kulka Jaglano-Orkiszowa
11,99 zł
szt.
Bio Kaszka Owsiana
Bio Kaszka Owsiana
11,99 zł
szt.
Bio Kaszka Jaglana
Bio Kaszka Jaglana
11,99 zł
szt.
Bio Manna Dawnych Zbóż
Bio Manna Dawnych Zbóż
12,99 zł
szt.
Suchy Prowiant Truskawka
Suchy Prowiant Truskawka
10,99 zł
szt.
Bio Piciu Czerwone
Bio Piciu Czerwone
6,99 zł 4,89 zł
szt.
Bio Kaszka Jaglano - Owsiana
Bio Kaszka Jaglano - Owsiana
11,99 zł
szt.
Suchy Prowiant Mix z Jabłkiem
Suchy Prowiant Mix z Jabłkiem
10,99 zł
szt.
Chmura tagów
Rozszerzanie Diety z HELPĄ 0
Rusza nowy cykl wpisów!

Rozpoczynamy nasz projekt Rozszerzanie Diety z HELPĄ! 

Zainspirowały nas do tego Wasze codzienne pytania o rozszerzaniu diety, Wasze telefony, maile, wiadomości na Facebooku i Instagramie ale ostatecznym impulsem było to, że nasze najmłodsze helpowe dziecko, Antoś, rozpoczął właśnie swoją przygodę z jedzeniem!
 
Startujemy 11.01 i działamy intensywnie aż do Wielkanocy – w końcu rozszerzanie diety to ogromny i ważny temat, którego nie da się zamknąć w dwóch zdaniach. Będą artykuły, będą przepisy, będą inspiracje i życiowe rozważania 😊 
 
Chcemy Wam pokazać kulisy rozszerzania diety u helpowej mamy, Ani - zaprosić Was do stołu w jej domu i przy okazji napisać trochę więcej o tym wyjątkowym czasie podawania pierwszych posiłków i poznawania nowych smaków. Zapraszamy Was na prawdziwe Czary Mamy!
 
Przede wszystkim przyświeca nam taka myśl jak przy tworzeniu firmy – chcemy odczarować rozszerzanie diety, chcemy pokazać, że nie jest to czarna magia, a najbardziej naturalny proces w życiu człowieka. Marzy nam się Świat, w którym naturalne rozszerzanie diety jest podstawą, do którego kluczem są dobre, nieprzetworzone produkty, zdrowa dieta całej rodziny, spokój, poszanowanie granic dziecka i przede wszystkim zaufanie jego kompetencjom.
 
Internet jest pełen rad dotyczących żywienia małych dzieci. Mnogość informacji i wytycznych często przytłacza, podział na rozszerzanie diety metodą BLW i tradycyjną dodatkowo wprowadza niepotrzebny stres.
 
A tak naprawdę istotą rozszerzania diety powinno być podawanie urozmaiconych, zbilansowanych posiłków i zaufanie dziecku, że da radę nauczyć się sobie z nimi radzić.
 
Chcemy mówić głośno o tym, że każdy rodzic ma kompetencje do tego by z powodzeniem rozszerzyć dietę swojego dziecka, a każde dziecko potrafi świetnie tym procesem kierować. Chcemy pokazać, że rozszerzanie diety, mimo tego, że jest dla dziecka i rodziców nowością - to jest najbardziej naturalnym etapem rozwoju.
 
Warto oczywiście poznać podstawy zdrowego żywienia – by móc dobrze bilansować posiłki całej swojej rodziny, by wiedzieć jakie produkty wybierać, by wiedzieć co, kiedy, jak – ale chcemy z pełną mocą podkreślać, że spokój i radość ze wspólnego jedzenia są równie ważne. Jedzenie to przecież ogromna przyjemność!
 
👉👉👉👉Zapraszamy Was zatem do śledzenia naszego projektu Rozszerzanie Diety z HELPĄ i mamy ogromną nadzieję, że przyczyni się on choć trochę do tego, żeby proces rozszerzania diety w Waszych domach był mniej stresujący a bardziej naturalny. Pełen aromatycznych smaków płynących z naturalnych, nieprzetworzonych produktów, które smakują wszystkim domownikom i niosą zdrowie.
 
W ramach naszego projektu Rozszerzanie diety z Helpą, przygotowaliśmy dla Was następujące artykuły:
 
Ambasadorkami akcji zostały niezastąpione Alaantkoweblw, które wspierać nas będą swoimi przepisami, doświadczeniem i humorem 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl