Wersje językowe
Kategorie wpisów
Bestsellery
Bio Kaszka Owsiano-Gryczana z Karobem i Cynamonem Cejlońskim (BLISKA DATA 31.05.2024)
Bio Kaszka Owsiano-Gryczana z Karobem i Cynamonem Cejlońskim (BLISKA DATA 31.05.2024)

10,00 zł

Cena regularna: 19,99 zł

Najniższa cena: 12,00 zł
szt.
Batonik Truskawka
Batonik Truskawka

4,19 zł

szt.
Bio Kaszka Jaglano-Orkiszowa z Wanilią Burbońską
Bio Kaszka Jaglano-Orkiszowa z Wanilią Burbońską

13,99 zł

Cena regularna: 19,99 zł

Najniższa cena: 15,23 zł
szt.
Bio Kaszka Owsiana
Bio Kaszka Owsiana

16,99 zł

szt.
Bio Owocowe Różdżki Smaku
Bio Owocowe Różdżki Smaku

19,99 zł

szt.
Batonik Czarna Porzeczka
Batonik Czarna Porzeczka

4,19 zł

szt.
Zestaw Płatków Śniadaniowych
Zestaw Płatków Śniadaniowych

19,99 zł

Cena regularna: 29,97 zł

Najniższa cena: 29,97 zł
szt.
Bio Kaszka 5 Zbóż
Bio Kaszka 5 Zbóż

16,99 zł

szt.
Bio Kaszka Jaglana
Bio Kaszka Jaglana

16,99 zł

szt.
Bio Kaszka Orkiszowo-Owsiana z Kakao i Daktylami
Bio Kaszka Orkiszowo-Owsiana z Kakao i Daktylami

16,99 zł

Cena regularna: 19,99 zł

Najniższa cena: 19,04 zł
szt.
Szukaj po słowie kluczowym
Czarująca Mama 2
Czarująca Mama

 

VI Edycja Kampanii Czarująca Mama

 

W Helpie Dzień Matki trwa przez cały miesiąc. To czas, w którym skupiamy się na Tobie, droga Mamo. Chcemy pokazać Ci, że ogarnianie codzienności i zajmowanie się dziećmi to olbrzymia praca, pełna energii, cierpliwości, determinacji i kreatywności, która w pełni czyni Cię Czarującą Mamą! 🪄🧚‍♀️

 

Sam fakt bycia mamą to MAGIA, ale często zapominamy, że dbanie o siebie to też element macierzyństwa. Gdy zostajemy mamami przestawiamy nasze myślenie z perspektywy "ja" na "my" i z trudem dostrzegamy siebie w "pierwszej osobie". Dbamy o całą rodzinę, wszystkich razem i każdego z osobna, pamiętając o najdrobniejszych szczegółach, a o sobie zapominamy. Nasze plany, marzenia i potrzeby odsuwamy na boczny tor i jak się okazuje, najtrudniej przychodzi nam znalezienie czasu dla samej siebie i zadbanie o własne samopoczucie.

 

W ramach kampanii "Czarująca Mama" mamy dla Was sporo niespodzianek, które mamy nadzieję, pomogą Wam znaleźć swój sposób na dbanie o siebie. A jeśli są tu Ojcowie, to Wam również podpowiemy jak pomóc czarującej Mamie, by nie straciła swoich niezwykłych mocy. Tak naprawdę każdy z nas zna jakąś Mamę, o którą może zadbać! 💚

 

Kilka słów o Kampanii Czarująca Mama

 

Celem kampanii jest podkreślenie wagi macierzyństwa

oraz zwrócenie uwagi na problem, że czas spędzany z dzieckiem

często bywa społecznie uznany jako niewartościowy.

 

Chcemy pokazać czar macierzyństwa i dodać wszystkim odwagi,

przypominając o niepowtarzalnej mocy kryjącej się w kobietach.

 

Wierzymy, że poprzez dzielenie się swoim doświadczeniem i mówienie

głośno o wartościach związanych z macierzyństwem, możemy dodawać

sobie nawzajem siły.

 

Możemy pokazywać swoją sprawczość, kobiecość i moc przejawiającą się

w zwyczajnych i niezwyczajnych codziennych sytuacjach.

 

Każda z nas jest czarującą Mamą!

 

 

Kim jest Czarująca Mama?

 

Nie mamy na to jednej odpowiedzi, BO TO KAŻDA MATKA, KAŻDA Z NAS. 

Każda matka, która w inny - jedyny dla siebie i niepowtarzalny sposób - zaczarowuje rzeczywistość swojego dziecka i swojej rodziny. Warto jej przypominać, że jest wyjątkowa, ważna, że robi ogromną robotę. Właśnie w tej zwyczajnej codzienności. 

 

Jak to jest być Czarującą Mamą?

Ola

Codziennie mam szansę pokazywać świat moim dzieciom. Codziennie mogę zaczynać od nowa, w każdym dniu szukając odrobiny magii.  

Staram się łapać wyjątkowe momenty podczas każdego zwyczajnego dnia. Poranne budzenie przytulasem, wspólne szybkie śniadanie, rodzinny spacer, patrzenie w niebo ramię w ramię. Wspólne milczenie, wygłupy i słuchanie muzyki. Bycie czarującą mamą to dla mnie patrzenie na świat tak, by każdy moment był szansą na kontakt, rozmowę i bliskość.  

Czuję się czarującą mamą, gdy widzę, że mogę pomóc moim dzieciom w trudnościach. Jestem z tego dumna, że nie boją się zwracać o pomoc, pytać, mówić o ważnych dla siebie rzeczach. 

Czuję się czarującą mamą, gdy potrafię zadbać o siebie i pokazać moim dzieciom, że najważniejsze to żyć słuchając swojego głosu, darząc siebie samą miłością i troską. Czuję wtedy, że mam wpływ, że dzieje się prawdziwa magia – bo moje dzieci rosną w przekonaniu, że są ważne, kochane i mają  podążać za tym, co czują! 

 

Ania

Jestem Czarującą Mamą każdego dnia. Absolutnie czuję, że bez tej szczypty czarów ciężko byłoby czasem dotrwać do wieczora z moją cudowną trójką. Magia dzieje się u nas każdego poranka, przy szybkim śniadaniu i pakowaniu do szkoły, przy zabawie, gdzie każdy z nich ma na nią swój pomysł. Stłuczone kolano, zepsuty ołówek, spacer podczas którego przychodzi spontaniczna ochota na układanie puzzli, a w przypadku najmłodszego Antka – nalanie za mało, a innego dnia za dużo wody do kubka – te wszystkie sytuacje potrafi załagodzić tylko prawdziwa mama czarodziejka! Nikt nie znajduje tak dobrze w domu zagubionych rzeczy jak ja. Znam moje super moce i jestem bardzo szczęśliwa, że jestem mamą czarodziejką! 

 

 

Macierzyństwo zmienia świat!

Macierzyństwo, pomimo tego, że często trudne, pełne szarości, łez i zwątpienia, niesie ze sobą ogromną moc zmiany świata. Codzienność matek - niekoniecznie kolorowa, lecz prawdziwa - to inwestycja w przyszłość. 

  

VI Edycja Kampanii Czarującej Mamy

 

W VI Edycji Kampanii "Czarująca Mama" skoncentrujemy się na mamach powracających do aktywności zawodowej po urodzeniu dziecka. W tym celu przeprowadzimy kilka live'ów z ekspertkami.

 

Pierwszy live w kampanii przeprowadzimy z Karoliną Bury - mamą i wiceprezeską fundacji Rodzic w Mieście, pod której skrzydłami działa Klub Przedsiębiorczych Mam. Karolina jest ekspertką ds. sytuacji kobiet na rynku pracy, która wspiera mamy w powrocie do aktywności zawodowej po urodzeniu dziecka. Podczas live’u będziemy rozmawiać o działaności Klubów Przedsiębiorczych Mam oraz formach wsparcia dla mam powracających do pracy po narodzinach dziecka. Z rozmowy dowiecie się jak działają kluby oraz jak do nich dołączyć. Live odbędzie się 27.04. o godz. 12:00 na naszym Instagramie. Bądźcie z nami. 

W tym roku pragniemy wesprzeć realnie projekt fundacji Rodzic w Mieście - Klub Przedsiębiorczych Mam, która pomaga na co dzień mamom łączyć macierzyństwo z pracą. Przekażemy na ten cel 2% ze sprzedaży produktów w sklepie w trakcie trwania kampanii „Czarująca Mama” (24.04.-28.05.2023).

 

Podczas drugiego live'a rozmawiać będziemy z przedstawicielkami Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia Pauliną Pepłowską - mamą oraz certyfikowaną lekarką Medycyny Stylu Życia, kończącą specjalizację z medycyny rodzinnej oraz lekarką Alicją Baską - certyfikowaną lekarką Medycyny Stylu Życia, rezydentką zdrowia publicznego, Dyrektorką Organizacyjną PTMSŻ i wiceprezeską European Lifestyle Medicine Council. W trakcie spotkania poruszymy tematy dotyczące regulacji stresu, istoty dobrego snu, ważności relacji międzyludzkich, zasadach zdrowego odżywiania, zaletach wynikających z regularnej aktywności fizycznej oraz szkodliwości nadużywania telefonu. Live odbędzie się 23.05, o godz. 10:00 na naszym Instagramie

 

Największą niespodzianką kampanii będzie premiera nowych Bio Różdżek Smaku! O stworzeniu nowych różdżek marzyliśmy od dłuższego czasu i bardzo się cieszymy, że już 11.05 będziemy mogli Wam je zaprezentować. Obserwujcie nas tego dnia!

  

Podsumowanie V Edycji Kampanii Czarującej Mamy

V Edycja Kampanii "Czarująca Mama" miała na celu przypomnieć Wam, jak istotne jest dbanie o siebie! Podpowiadałyśmy jak w codziennej gonitwie złapać oddech i stworzyć przestrzeń na kilkuminutowy relaks. Jak sprawić sobie małą przyjemność, która złagodzi nerwy, przepędzi krytyczne myśli i pobudzi pozytywne nastawienie. Przypominałyśmy Wam, że czasem ta mała rzecz, którą robimy dla siebie, jest w stanie odczarować cały dzień. Jednocześnie uświadamiałyśmy, że my Mamy jesteśmy ważne i to, co dla siebie robimy, jest tak samo cenne jak to, co robimy dla innych. W tym celu przeprowadziłyśmy serię live'ów z ekspertkami.
 
Pierwszy live w kampanii przeprowadziłyśmy z psychoterapeutką w trakcie szkolenia Gestalt - Pauliną Rymkiewicz-Kalinowską, prowadzącą profil "wpolubliskosci". Paulina na co dzień pomaga w odnajdywaniu kontaktu ze sobą, powrocie do równowagi i budowaniu dobrostanu oraz odporności psychicznej. Podczas live'u rozmawiałyśmy o trosce o samą siebie w teorii i praktyce. Sposobach na prawdziwy relaks w morzu obowiązków. Mamy nadzieję, że rozmowa z Pauliną pomoże Wam znaleźć sposób na dbanie o siebie i swoje niezwykłe moce. Wysłuchacie jej TUTAJ.
 
Na drugim live'e rozmawiałyśmy z Małgosią Jackowską - mjackowska.dietetyka, w ramach jej cyklu spotkań #zadbajomatkę. Rozmawiałyśmy o macierzyństwie, mądrości nabywanej z wiekiem oraz dlaczego zaczęłyśmy zmieniać nasze podejście do troski o siebie. Opowiedziałyśmy o tym, jak to jest prowadzić biznes, mając małe dzieci i czy da się to jakkolwiek połączyć z dbaniem o siebie. Obejrzyj wywiad TUTAJ.
 
Kolejny live poświęcony był świadomemu oddychaniu. Naszą rozmówczynią była Magdalena Żołądek - certyfikowana Nauczycielka Techniki Oddechowej dla Dzieci, Nastolatków i Dorosłych oraz Trenerka Umiejętności Psychospołecznych. Założycielka pierwszego polskiego HappyNest Center - centrum zajęć wzmacniających ciało, umysł i relacje. Podczas spotkania Magda opowiedziała Nam jak oddech wpływa na nasz organizm oraz jakie pozytywne zmiany przynosi. Przeprowadziła z nami na żywo sesję oddechową, którą polecamy powtarzać regularnie. Całość możecie obejrzeć TUTAJ.
 
Ostatnią rozmowę w ramach kampanii przeprowadziłyśmy z dietetyczką i przyszłą psycholożką Pauliną Korol - paulinakorol. Z Pauliną rozmawiałyśmy o motywacji do działania i ćwiczenia, odpuszczaniu samej sobie i jedzeniu cukierków.
 
Zachęcamy Was do wysłuchania wszystkich rozmów, w których znajdziecie wiele wskazówek i dobrych rad dotyczących dbania o siebie.
 
19 maja w Letnisku Bajka odbyło się nasze pierwsze czarujące wydarzenie, na którym świętowałyśmy Dzień Mamy. Do wspólnego celebrowania zaprosiłyśmy wspaniałe Kobiety, które wspierają HELPĘ od samego początku. Wspólnie spędziłyśmy cudowne popołudnie rozmawiając, jedząc pyszne dania przygotowane z naszych produktów oraz relaksując się podczas sesji oddechowej oraz warsztatów automasażu twarzy. Relację z wydarzenia możecie obejrzeć TUTAJ. Jesteśmy ogromnie wdzięczne za ten dzień i mamy ogromną nadzieję, że za rok je powtórzymy! 💚
 

Podsumowanie IV Edycji Kampanii Czarującej Mamy

IV Edycja Kampanii Czarującej Mamy skoncentrowana była na jedzeniu, a dokładnie na zbilansowanych posiłkach, które mama może przygotowywać jednocześnie dla siebie i dziecka. W ramach IV edycji, przy współpracy dietetyka klinicznego Pauliny Korol, powstał darmowy E-Book Czarującej Mamy, który jest nadal aktualny i idealnie współgra z kolejnymi kampaniami. Paulina Korol opracowała również szybkie i proste ćwiczenia, które każda mama może wykonywać w ramach kilku "chwil dla siebie". Znajdziecie je na naszym Instagramie:

 

 

Przepis kaszkę z komosy i prosa z jogurtem skyr i borówką

Kaloryczność porcji dla mamy: 355 kcal

 Składniki:

Dodatkowo dla mamy:

  • 1 łyżeczka ksylitolu/erytrolu
  • 1 kostka czekolady

Przygotowanie:

W garnuszku podgrzej napój migdałowy, powoli wsyp kaszkę i gotuj 2-3 minuty, cały czas mieszając. Dodaj do kaszy jogurt, borówki i wymieszaj. Porcję dla dziecka przełóż do miseczki. Do miski dla mamy dodaj ksylitol i czekoladę. Smacznego! 


 

Zapraszamy na nasze media społecznościowe!

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych! W maju będą one w całości poświęcone mamom. Znajdziecie tam najświeższe oferty, specjalne promocje dla mam, a także konkursy! 

Oznaczajcie zdjęcia przedstawiające codzienność Czarującej Mamy hashtagiem #czarujacamama na profilu Instagram i oznaczając profil @helpa.czarymamy. Pokażcie, że jest nas naprawdę dużo!

Zachęcamy także do polubienia profilu HELPA na Facebooku.

 

 

 

Bądź z nami!

 

#czarujacamama

 

 

Komentarze do wpisu (2)

27 kwietnia 2020

Nie ma jednego wzoru na bycie czarującą mamą. Przed każdą mamą stoją inne wyzwania, każda mama ma inne umiejętności i przede wszystkim wyjątkowe i niepowtarzalne dziecko. Jednak pomimo tych różnic wszystkie mamy są czarujące. Nawet wtedy, gdy dziecko zapewnia nam totalny rollercoaster i jednego dnia chcemy je ciągle przytulać, by drugiego zastanawiać się czy nasz kot byłby dobrą nianią chociaż przez godzinę. Przede wszystkim czarująca mama to nie to samo co idealna. Taka mama czasem da na śniadanie parówkę i pozwoli przy tym oglądać bajkę. Nakarmi na balkonie marchewką, by zamiast na kąpanie do wanny wsadzić dziecko do dmuchanego baseniku. Taka kobieta potrafi cieszyć się macierzyństwem, wychowując dziecko tak by było samodzielne, odpowiedzialne i dobre. Przy tym wszystkim nie zapomina by być kobietą, żoną i koleżanką, mimo że czasem musi być pielęgniarką, nauczycielką, magikiem i ślusarzem. Czarująca mama nie jest perfekcyjna, ma za to superowe dzieci :)

15 czerwca 2020

Dziękuję

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium