Kategorie przepisów
Bestsellery
Bio Kaszka Orkiszowa z Ciecierzycą - BLISKA DATA
Bio Kaszka Orkiszowa z Ciecierzycą - BLISKA DATA
19,04 zł 11,42 zł
szt.
Bio Owocowe Różdżki Smaku
Bio Owocowe Różdżki Smaku
19,04 zł
szt.
Bio Kulki Gryczano-Orkiszowe z Kakao
Bio Kulki Gryczano-Orkiszowe z Kakao
16,18 zł
szt.
Bio Kaszka 4 Zbóż
Bio Kaszka 4 Zbóż
17,13 zł
szt.
Bio Kaszka Jaglano - Owsiana - BLISKA DATA
Bio Kaszka Jaglano - Owsiana - BLISKA DATA
16,18 zł 8,09 zł
szt.
Bio Baton Antek
Bio Baton Antek
6,66 zł
szt.
Bio Kulki Jaglano-Orkiszowe
Bio Kulki Jaglano-Orkiszowe
16,18 zł
szt.
Chmura tagów
Czarujące wydarzenie - tak świętowałyśmy Dzień Mamy 1
Event CZARUJĄCA MAMA

Majowy czas był dla nas wyjątkowy pod wieloma względami. Spotkałyśmy się wirtualnie ze wspaniałymi Kobietami, między innymi Pauliną Rymkiewicz-Kalinowską, Małgosią Jackowską oraz Magdaleną Żołądek, z którymi rozmawiałyśmy o trosce o samą siebie. To dało nam dużo spokoju, radości i pozwoliło być tu i teraz. Wszystkie te rozmowy oraz sesja oddechowa z Magdą są zapisane na naszym Instagramie i bardzo Was zachęcamy do przesłuchania ich.

19 maja w Letnisku Bajka odbyło się czarujące wydarzenie, na którym świętowałyśmy Dzień Mamy. Do wspólnego celebrowania zaprosiłyśmy cudowne Kobiety, które wspierają HELPę od samego początku. 

Wspólnie spędziłyśmy cudowne popołudnie rozmawiając, jedząc pyszne dania z naszych produktów oraz relaksując się podczas sesji oddychania oraz warsztatów automasażu twarzy.

 

Sesja automasażu twarzy z Olą z Na Temat Piękna. Bardzo polecamy zapoznać się z tą techniką, okazuje się, że samemu można zadbać o swoją twarz w domowym zaciszu. To naprawdę kojące doświadczenie. 

Sesja oddechowa z Magdaleną z HappyNest Center - Centrum Zajęć dla Dzieci, Nastolatków i Dorosłych. Taką sesję Magda przeprowadziła również na naszym Instagramie, możecie wracać do niej regularnie, do czego serdecznie zachęcamy. 

Miło było nam gościć Mamy, które tak mocno wspierały HELPĘ, gdy nikt nas jeszcze nie znał i kibicują nam nadal, gdy już tak wiele Mam nam ufa.

Dziewczyny dziękujemy!

 

To był wyjątkowy, bardzo przyjemny czas. Jesteśmy ogromnie wdzięczne za ten dzień! Na długo zostanie w naszej pamięci. 💚

Ten dzień nie udałby się bez pomocy: Zaskocz mamę i jej dekoracji, Kawiarnia KawePale i czarującej kawki, Naked Food Catering i pysznego jedzenia, Oli z Na Temat Piękna i warsztatów automasażu, Magdy z HappyNest Center - Centrum Zajęć dla Dzieci, Nastolatków i Dorosłych i jej sesji oddechowej oraz Bosasia i upominków dedykowanych Czarującym Mamom.

 

Komentarze do wpisu (1)

30 maja 2022

hydrolat świerkowy!! :O i zapach lasu na wyciągnięcie ręki ^^

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium