Wersje językowe
Kategorie wpisów
Bestsellery
Bio Kaszka Jaglano-Orkiszowa z Wanilią Burbońską
Bio Kaszka Jaglano-Orkiszowa z Wanilią Burbońską

12,00 zł

Cena regularna: 19,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt.
Batonik Truskawka
Batonik Truskawka

2,93 zł

Cena regularna: 4,19 zł

Najniższa cena: 4,19 zł
szt.
Bio Kaszka Owsiana
Bio Kaszka Owsiana

14,44 zł

Cena regularna: 16,99 zł

Najniższa cena: 14,44 zł
szt.
Batonik Czarna Porzeczka
Batonik Czarna Porzeczka

2,93 zł

Cena regularna: 4,19 zł

Najniższa cena: 4,19 zł
szt.
Batonik Kakao
Batonik Kakao

3,49 zł

Cena regularna: 4,99 zł

Najniższa cena: 4,99 zł
szt.
Bio Owocowe Różdżki Smaku
Bio Owocowe Różdżki Smaku

19,99 zł

szt.
Bio Manna Dawnych Zbóż
Bio Manna Dawnych Zbóż

15,29 zł

Cena regularna: 17,99 zł

Najniższa cena: 17,99 zł
szt.
Zestaw Płatków Śniadaniowych
Zestaw Płatków Śniadaniowych

19,99 zł

Cena regularna: 29,97 zł

Najniższa cena: 29,97 zł
szt.
Bio Kaszka Jaglana
Bio Kaszka Jaglana

16,99 zł

szt.
Bio Kaszka Jaglano-Owsiana
Bio Kaszka Jaglano-Owsiana

8,49 zł

Cena regularna: 16,99 zł

Najniższa cena: 10,19 zł
szt.
Szukaj po słowie kluczowym
HELPOWICZE pomagają Ukrainie 0
HELPOWICZE pomagają Ukrainie

HELPOWICZE pomagają! 

To co wydarzyło się 24.02.2022 r. wstrząsnęło i nami. Wiedzieliśmy, że nie pozostaniemy obojętni i zrobimy tyle ile możemy by pomóc ofiarom wojny w Ukrainie. Poniżej krótkie podsumowanie tego jakie inicjatywy udało się wesprzeć 

Od początku słuchaliśmy tych, którzy o pomaganiu wiedzą więcej od nas. Cały utarg z dnia 24.02.22 r. przekazaliśmy Fundacji Charytatywni, która jest w stałym kontakcie i niesie pomoc Centrum Św. Marcina de Porresa w Ukrainie. Centrum Św. Marcina de Porresa w Fastowie to miejsce, do którego licznie przybywały osoby uciekające z Kijowa, głównie matki z dziećmi. Jest to przystanek w drodze do Polski dla grup dzieci z obwodu ługańskiego i donieckiego. Obecnie pomagają wrócić do normalności ludziom ze zniszczonych wsi - między innymi odbudowują domy i wspierają żywieniowo potrzebujących.  

Widząc ogrom potrzeb i cierpień obywateli Ukrainy postanowiliśmy, że chcemy działać długofalowo. Cały dochód ze sprzedażBIO batonów w sklepie internetowym HELPY stał się do odwołania naszą wspólną cegiełką dla Ukrainy. Co miesiąc przekazujemy te środki małym organizacjom i fundacjom, które czynią wiele dobrego docierając z pomocą do najbardziej potrzebujących w Ukrainie lub tym którzy uciekli do Polski. 

Uzbieraną marcu kwotę przekazaliśmy Fundacji Nova Perspektywaktóra pomogła szkole w Drohobyczu na Ukrainie, w której schronienie znaleźli okoliczni mieszkańcy. Fundacja odpowiedziała na najważniejsze potrzeby zaopatrując ich w opatrunki, leki i żywność 

W kwietniu postanowiliśmy wesprzeć szkołę nieopodal Warszawy, która przyjęła w swoje szeregi dzieci z Ukrainy, które uciekły ze swojego kraju przed wojną. Przekazane przez Nas Fundacji Fabryka Dobra środki zostały przeznaczone na zakup szkolnych obiadów. Przekazana kwota sfinansuje blisko 170 ciepłych obiadów.  

maju kontynuować będziemy wsparcie dożywiania dzieci z Ukrainy. Dzięki środkom uzyskanym ze sprzedaży batonów uda się wykupić kolejnych 220 ciepłych obiadów. Dziękujemy, że tak chętnie dorzucacie batony do zakupów. Dzięki Wam kilkanaście dzieci nie martwi się o ciepły posiłek w szkole.

W czerwcu dzięki środkom uzyskanym ze sprzedaży Bio Batonów udało się sfinansować półkolonie dla 3 dzieci z Ukrainy, dzięki czemu miały okazję spędzić super czas z rówieśnikami!

W tym miejscu na blogu, będziemy Was informować o tym jaki cel będziemy wspierać w kolejnych miesiącach. Wiemy, że potrzeby są nadal ogromne. Chcielibyśmy podziękować i Wam, że tak chętnie dokładacie batonik do zamówienia, przyczyniając się w ten sposób do pomagania. DZIĘKUJEMY!


Ania i Ola

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium